Nabożeństwo niedzielne – 18. czerwca

Pieśń 41 „Spójrz na życie, które masz…”

Pieśń 38 „Dzień wkrótce się zakończy…”

Pieśń 362 „Jak wspaniale wśród braci tu być..”

Br. Richard Savage rozpoczął apelem, że sprawiedliwe jest być wdzięcznym! Bóg wybrał nas spośród milionów. W dzisiejszych czasach jest głód Słowa Bożego – żywego Słowa, które wzmacnia i jednoczy z Jezusem, który wypełnił misję tu na ziemi: zniszczył grzech w swoim ciele i był posłuszny Ojcu.
Mamy nie tylko przyjmować Słowo Boże, ale być jego wykonawcami, wtedy jesteśmy jak piękny ogród.

Job 39;19-22,25

Bożą naturą jest dawać. Łukasz 6:38, więc i my możemy się odwdzięczyć, oddając swój czas, siłę, pieniądze, samego siebie, wtedy otrzymujemy łaskę i światło w okolicznościach i pomoc do zwycięstwa.

Efez. 1; 7-8  Im lepiej widzimy, z jakiego dołu zostaliśmy wyciągnięci, tym bardziej mamy być wdzięczni! Nie mamy nawet pojęcia, jak długi był nasz list dłużny, który Jezus przybił do krzyża!

Jesteśmy częścią ciała Chrystusowego, idziemy tą samą drogą w bój, co Jezus, niszcząc grzech w ciele.

Wychodząc poza strefę komfortu i dochodząc do granic czujemy potrzebę więcej wołać do Boga o objawienie, o ducha żarliwości, aby zachować wdzięczność, przynosić dobre owoce, nosić ciężary i być błogosławieństwem dla drugich.

Weekend braterski – 15-17. marca

15-17. marca zorganizowano weekend dla braci z Ustronia i Wrocławia. Organizatorzy zadbali o budujące spotkania, a także porządną gimnastykę dla ciała. Ta kompozycja fantastycznie wpłynęła

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 3. marca

Gal.3,1-5. „O nierozumni Galacjanie! Któż was omamił, was przed których oczami został wymalowany obraz Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego? …  5. Czy ten, który daje wam Ducha

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 18. lutego

“Słowo obietnic Pańskich budzi odwagę w nas,Moce wyzwala wiary, grzech wkrótce musi paść.Syjon jest naszym celem, tam kierujemy się.Wielu tam bohaterów czeka, chodź i ty.”

Czytaj więcej