Wieczór z muzyką – 20. sierpnia

Wieczór pieśni był zwieńczeniem warsztatów muzycznych prowadzonych przez Dag Helge Bernhardsen i Erik Johnsen dla zainteresowanych pracą z pieśniami i muzyką w Zborze.

Spotkanie rozpoczęły dzieci piosenką z pokazywaniem: “Zawsze, kiedy modlę się, wysłuchujesz mnie”. Następnie słuchaliśmy kolejnych wykonawców na przemian ze świadectwami, jak pieśni pomagają w codziennym życiu.

Krystyna L. otrzymała dużą pomoc w pieśni 378 w DP przy diagnozie nowotwora i wierzy w moc modlitwy.

Aksel N. jest wdzięczny za pieśni, które dają moc w okolicznościach życia, np. 141 w DP, którą też zaśpiewał z kilkoma braćmi.

Dag Helge zwrócił uwagę, że nasze pełne zawartości, życia i ducha zwycięstwa pieśni pisali niejednokrotnie bardzo młodzi ludzie.

Chórek zaśpiewał pieśń 404 z DP, jedną z wielu cennych pieśni dla Anny P. szczególnie na początku historii zboru w Polsce. Bracia rzadko przyjeżdżali, a te pieśni “przenosiły” przez różne okoliczności codziennego życia.

Lidia P. zachęcała do śpiewania i słuchania pieśni. Ciągle i ciągle na nowo. One stają się wielką pomocą w różnych sytuacjach. Ula P. zaśpiewała pieśń nr 242 z DP, Dag Helge nr 196, a na koniec mogliśmy wysłuchać utworu w wykonaniu Bandu i pieśni 415 z DP w wykonywaniu chóru.

Weekend braterski – 15-17. marca

15-17. marca zorganizowano weekend dla braci z Ustronia i Wrocławia. Organizatorzy zadbali o budujące spotkania, a także porządną gimnastykę dla ciała. Ta kompozycja fantastycznie wpłynęła

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 3. marca

Gal.3,1-5. „O nierozumni Galacjanie! Któż was omamił, was przed których oczami został wymalowany obraz Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego? …  5. Czy ten, który daje wam Ducha

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 18. lutego

“Słowo obietnic Pańskich budzi odwagę w nas,Moce wyzwala wiary, grzech wkrótce musi paść.Syjon jest naszym celem, tam kierujemy się.Wielu tam bohaterów czeka, chodź i ty.”

Czytaj więcej