Spotkanie świąteczne – 10. grudnia

Dnia 9 grudnia 2022 roku odbyło się spotkanie świąteczne dedykowane dla małżeństw oraz osób powyżej 35 roku życia.

Uroczystość odbyła się  w sali naszego świątecznie udekorowanego obiektu zborowego, tak że samo wejście zrobiło na nas ogromne wrażenie. Atmosferę świąteczną podkreślała nastrojowa, świąteczna muzyka w wykonaniu naszych uzdolnionych zborowych artystów.

Cieszyliśmy się, mogąc zasiąść do świątecznych stołów wraz z przyjaciółmi, których kochamy! Młodzi kelnerzy zaserwowali pyszny obiad i słodkie desery.

O pokarm dla naszego ducha zatroszczyli się bracia, nasi duchowi ojcowie, którzy przypomnieli nam o powadze narodzenia Jezusa, Jego życia i jakie to ma znaczenia dla nas. To właśnie nam Bóg objawił przez Jezusa i jego ducha Drogę i Zycie. To jest naszym udziałem teraz w okolicznościach życia, w których się znajdujemy. Tam odbywa się nasze zbawienie od nieprawości i wypełnianie woli Ojca. My wiemy, za co jesteśmy wdzięczni i dlaczego cieszymy się na  Święta.

Mowa ducha wprowadziła nas w nastrój radości i wzruszenia, co podkreśliły artystycznie wykonane kolędy i pieśni świąteczne od Ani, Uli, Oskara i Łukasza oraz chórku.

Jakże wielkim darem jest przeżywać razem Święta, przypominać sobie o urodzinach Jezusa, życzyć sobie nawzajem „wesołych świąt”, cieszyć się z prezentów, przyjemnej atmosfery domowej, uroczystych dekoracji…

Weekend braterski – 15-17. marca

15-17. marca zorganizowano weekend dla braci z Ustronia i Wrocławia. Organizatorzy zadbali o budujące spotkania, a także porządną gimnastykę dla ciała. Ta kompozycja fantastycznie wpłynęła

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 3. marca

Gal.3,1-5. „O nierozumni Galacjanie! Któż was omamił, was przed których oczami został wymalowany obraz Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego? …  5. Czy ten, który daje wam Ducha

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 18. lutego

“Słowo obietnic Pańskich budzi odwagę w nas,Moce wyzwala wiary, grzech wkrótce musi paść.Syjon jest naszym celem, tam kierujemy się.Wielu tam bohaterów czeka, chodź i ty.”

Czytaj więcej