Nabożeństwo dla dzieci

W związku z zakończeniem wakacji 29. sierpnia zorganizowano specjalny dzień dla dzieci. 

Tej niedzieli to dzieci zajęły pierwsze rzędy w naszej nowej sali. Słuchały pilnie jak każdy dobry uczynek jest rejestrowany przez Jezusa, który kocha dzieci i im kibicuje. Nauczyciele szkółek niedzielnych zachęcali do usługiwania jedni drugim z radosnym sercem. Na koniec cała grupa dzieci zaśpiewała na przedzie dla reszty zboru, który także był obecny podczas tego nabożeństwa.

Następnie wszyscy utworzyliśmy pochód radości i okrążyliśmy budynek z orkiestrą i dziećmi na czele. Na koniec uroczyście otwarto plac zabaw dla dzieci.

W tym dniu wszyscy mogli spożyć posiłek na miejscu i pozostać na całe niedzielne popołudnie. Zorganizowano kilka zabaw drużynowych dla dzieci i ich rodziców. Konkurencji towarzyszył doping pozostałych członków zboru. Resztę dnia dzieci bawiły się na zewnątrz, a dorośli spędzili czas przy dobrych i budujących rozmowach z kawą i ciastem. 

Wszyscy są gotowi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego!

Nabożeństwo – 7. stycznia

Brat Witold Czyż rozpoczął słowem z Hebr 11:1-2: „A wiara jest pewnością tego, czego się spodziewamy, przeświadczeniem o tym, czego nie widzimy. Wszak jej zawdzięczają

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 17. grudnia

Zwrotka z pieśni DP 355:Chciejmy teraz wszyscy razem,W uroczystej chwili tej,Bogu i ZbawicielowiZ głębi serca przynieść cześć.On nas wybrał z tego świata,Wyrwał z nędzy grzechu,

Czytaj więcej