Nabożeństwo – 14. października

Sobotnie popołudnie, 14 października 2023 roku spędziliśmy miło i budująco ze starszymi braćmi i siostrami z zachodniego wybrzeża Norwegii.

Bóg zsyła różne czasy w naszym życiu: jest czas młodości i czas starości. Każdy z tych czasów stawia przed nami inne zadania z oczekiwaniem na ich wypełnienie. Żaden dzień nie powróci. Pamiętajmy, aby dobrze zrozumieć swój czas i dobrze go wykorzystać.

Bracia napominali nas abyśmy byli w tym samym duchu co Jezus. Dobrze wiemy jakie mamy nastawienie. Czy dobrze czujemy się w towarzystwie tych, co chlubią się z ucisków wiedząc, że ucisk wywołuje cierpliwość?

W drugiej części uroczystości usłyszeliśmy wiele budujących świadectw, z których przebijał się duch wzywający do boju z własną naturą, duch dążący do światłości! 

Nabożeństwo – 7. stycznia

Brat Witold Czyż rozpoczął słowem z Hebr 11:1-2: „A wiara jest pewnością tego, czego się spodziewamy, przeświadczeniem o tym, czego nie widzimy. Wszak jej zawdzięczają

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 17. grudnia

Zwrotka z pieśni DP 355:Chciejmy teraz wszyscy razem,W uroczystej chwili tej,Bogu i ZbawicielowiZ głębi serca przynieść cześć.On nas wybrał z tego świata,Wyrwał z nędzy grzechu,

Czytaj więcej