Nabożeństwo – 14. października

Sobotnie popołudnie, 14 października 2023 roku spędziliśmy miło i budująco ze starszymi braćmi i siostrami z zachodniego wybrzeża Norwegii.

Bóg zsyła różne czasy w naszym życiu: jest czas młodości i czas starości. Każdy z tych czasów stawia przed nami inne zadania z oczekiwaniem na ich wypełnienie. Żaden dzień nie powróci. Pamiętajmy, aby dobrze zrozumieć swój czas i dobrze go wykorzystać.

Bracia napominali nas abyśmy byli w tym samym duchu co Jezus. Dobrze wiemy jakie mamy nastawienie. Czy dobrze czujemy się w towarzystwie tych, co chlubią się z ucisków wiedząc, że ucisk wywołuje cierpliwość?

W drugiej części uroczystości usłyszeliśmy wiele budujących świadectw, z których przebijał się duch wzywający do boju z własną naturą, duch dążący do światłości! 

Weekend braterski – 15-17. marca

15-17. marca zorganizowano weekend dla braci z Ustronia i Wrocławia. Organizatorzy zadbali o budujące spotkania, a także porządną gimnastykę dla ciała. Ta kompozycja fantastycznie wpłynęła

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 3. marca

Gal.3,1-5. „O nierozumni Galacjanie! Któż was omamił, was przed których oczami został wymalowany obraz Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego? …  5. Czy ten, który daje wam Ducha

Czytaj więcej

Nabożeństwo – 18. lutego

“Słowo obietnic Pańskich budzi odwagę w nas,Moce wyzwala wiary, grzech wkrótce musi paść.Syjon jest naszym celem, tam kierujemy się.Wielu tam bohaterów czeka, chodź i ty.”

Czytaj więcej